Cykl edukacyjny „Finanse na co dzień”

W jutrzejszej „Gazecie Polskiej Codziennie” 8. odsłona cyklu, dotycząca oferty PKO Banku Polskiego dla klientów indywidualnych. Materiał o szerokim walorze edukacyjnym został przygotowany przez redakcję we współpracy z PKO Bankiem Polskim.

W ramach swojej oferty PKO Bank Polski proponuje atrakcyjną konsolidację dotychczasowego zadłużenia spoza PKO Banku Polskiego. Konsolidacja to opcja pożyczki będąca połączeniem wielu kredytów i pożyczek w jeden, pozwalająca na ustalenie jednej, często niższej raty, w wyniku czego comiesięczne obciążenie domowego budżetu jest mniejsze.

Bank proponuje klientom znaną od kilku lat – Mini Ratkę – będącą pożyczką gotówkową dla nowych klientów lub osób, które chcą właśnie połączyć raty kredytów zaciągniętych w innych bankach i instytucjach kredytowych w jedną, mniejszą Mini Ratkę.
Mimo że z Mini Ratki skorzystać może nawet osoba nie będąca klientem PKO Banku Polskiego, to stali klienci Banku mogą otrzymać spersonalizowaną ofertę pożyczki, dzięki czemu oczekiwana kwota może znaleźć się na ich rachunku nawet w kilkanaście minut od złożenia wniosku!

Więcej informacji już w jutrzejszym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie” w artykule pt. „Połącz raty pożyczek w jedną”

Mini Ratka – Pożyczka Konsolidacyjna
umowy w kwocie od 1000 zł do 120 000 zł
Od 1 do 120 miesięcy na spłatę pożyczki
Możliwość otrzymania dodatkowych środków na inne wydatki – nawet do 25 proc. konsolidowanej kwoty na dowolny cel
Możliwość obniżenia raty za spłacane kredyty

 
Partnerem wydania cyklu „Finanse na co dzień” jest PKO Bank Polski. Patronem medialnym cyklu jest niezalezna.pl oraz „Gazeta Polska”.